تبلیغات
welcome to my blog - دوستت دارم !!!
 دوستت دارم !!! ... اشعار و جملات عاشقانه و پندآموز ,

                                         

در قصه‌ای قدیمی حكایت می‌كنند كه وقتی روزی روزگاری در سرزمینی دور، مردم گناهان بسیار كردند و مورد خشم خداوند قرار گرفتند، خداوند بر آن شد تا تنبیهی سخت بر آنها مقرر فرماید. تنبیهی سخت‌تر از آتش و سیل و زلزله و قحطی و بیماری، تنبیهی كه نسل‌ها را سوزنده‌تر از آتش بسوزاند، بی‌آن كه كسی ببیندش یا بر آن واقف شود. پس خداوند 2 كلمه «دوستت دارم» را از ذهن و قلب مردم پاك كرد. چنان كه از روز ازل آن كلمات را نه شنیده نه گفته و نه احساس كرده باشند. ابتدا همه چیز عادی و زندگی به روال همیشگی خود در گذر بود. اما بلا كم‌كم رخ نمود. زمانی كه مادری می‌خواست عشقی بی‌غش تقدیم فرزند كند، هنگامی كه 2 دلداده می‌خواستند كلام آخر را بگویند و خود را یكباره به دیگری واگذارند، آنگاه كه انسان‌ها، دو همسایه، دو برادر، دو دوست در سینه چیزی گرم و صادقانه احساس می‌كردند و می‌خواستند كه آن را نثار دیگری كنند، زبان‌ها بسته بود و چشم‌ها منتظر و آن كلامی كه پاسخگوی همه این نیازها بود، از دهان كسی بیرون نمی‌آمد و تشنگی‌ها سیراب نمی‌شد. و بعد...
كم‌كم سینه‌ها سرد شد، روابط گسست و ملال و بی‌تفاوتی جایگزین شد. دیگر كسی حرفی برای گفتن به دیگری نداشت. آدم‌ها در خود فسردند و در تنهایی بی‌وقفه از خود پرسیدند: چه شد كه ما به اینجا رسیدیم؟ كدام نعمت از میان ما رخت بربست؟ و اندوه امانشان را برید.
خداوند دلش بر این قوم، كه مفلوك‌تر از همه اقوام جهان شده بودند، سوخت و كلمات «دوستت دارم» را به ذهن و قلب آنها بازگرداند.
خدا را شكر كه ما هنوز می‌توانیم به یكدیگر بگوییم: «دوستت دارم»!


نوشته شده توسط محمد در پنجشنبه 26 مرداد 1385 و ساعت 02:08 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ اولین ها در ایران
+ تازه ها
+ بالاخره وقتش شد!!!!!!!!!
+ دفاعیه
+ شوخی با مغز
+ نتایج آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای دوره های علمی – کاربردی پودمانی 29 مرداد اعلام می شود
+ نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد
+ یه پیره زن 200 ساله
+ پرخاشگری حمله قلبی می‌آورد
+ مداد در سر یک زن ۵۹ ساله!!!!!!!!!
+ اعلام نتایج اولین آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای علمی کاربردی در اواسط مرداد ماه
+ پایان نامه تحصیلی رضا پهلوی
+ عشق را زندگی کردن...
+ پارسی را پاس بداریم
+

صفحات :