تبلیغات
welcome to my blog - تبدیل فیلم به فرمت دلخواه شما!
 تبدیل فیلم به فرمت دلخواه شما! ... کامپیوتر ,

استاد تبدیل
نرم افزار پیشنهادی، Convert Master Video است و همان طور که از نام آن مشخص است، استاد تبدیل فایل‌های ویدئویی به یکدیگر است. این نرم افزار می تواند عملیات تبدیل و جداسازی فایل‌های مختلف تصویری از جمله

MVB,RM,WMW,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VCD,DVD,SVCD,AVI,MPEG به یکدیگر را انجام دهد.

رایت روی دی وی دی
قابلیت رایت تمامی فرمت‌های بالا، روی دی وی دی برای مشاهده در DVD Playerهای خانگی نیز در این نرم افزار قرار دارد. همچنین در این بخش، منوهایی کمکی تعبیه شده است که با استفاده از آن‌ها به راحتی می توانید چندین فایل را در یک دی وی دی با سرعت بالا جمع آوری نمایید.

ضبط دیجیتال
از دیگر قابلیت‌های موجود در این نرم افزار، امکان دریافت فیلم از منابع خارجی مختلف از جمله دوربین‌های آنالوگ و دی وی، وب کم، تلویزیون و ویدئو است.
استخراج صوت
فرض کنید یک کلیپ تصویری در اختیار دارید و می خواهید از آن در ضبط صوت ماشین استفاده کنید. در چنین حالتی، تنها راه استفاده از آن، تبدیل فایل تصویری به فرمت صوتی قابل پخش در ضبط صوت ماشین است.

برای انجام چنین کاری نیز می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید. استخراج صوت از فیلم و ذخیره آن در فرمت‌های MP3,AC3,RA,M4A,OGG,AAC,MP2 از دیگر قابلیت‌های منحصر به فرد این نرم افزار قدرتمند است.

تبدیل فرمت
روش کار با این نرم افزار بسیار راحت است. پس از نصب و اجرای آن از در محیط اصلی نرم افزار، آیکون‌های مختلفی را مشاهده خواهید کرد. برای انتخاب فایل مورد نظر در این بخش، باید روی گزینه Browse در کنار بخش Input file name کلیک کنید.

سپس فرمت خروجی مورد نظر خود را از آیکون‌های لیست شده در بخش بالایی نرم افزار انتخاب کنید و محل ذخیره فایل بعد ازعملیات تبدیل را نیز با کلیک روی گزینه Browse در کنار بخش Output Directory مشخص کنید. در نهایت، با انتخاب جزییات مربوط به فرمت مورد نظر از بخش Profile، برای آغاز عملیات تبدیل، روی گزینه Convert کلیک نمایید. می‌توانید با کمک همین نرم افزار بر روی گزینه DVD Bum کلیک کنید. سپس با استفاده از پنجره جدید که به نمایش در می آید. دی وی دی مورد نظرتان را رایت کنید.

این نرم افزار، از سایت www.mcfunsoft.com قابل دانلود است .


نوشته شده توسط فائزه در دوشنبه 17 اردیبهشت 1386 و ساعت 08:05 ق.ظ
ویرایش شده در چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386 ساعت 09:05 ق.ظ
 نوشته های پیشین
+ اولین ها در ایران
+ تازه ها
+ بالاخره وقتش شد!!!!!!!!!
+ دفاعیه
+ شوخی با مغز
+ نتایج آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای دوره های علمی – کاربردی پودمانی 29 مرداد اعلام می شود
+ نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد
+ یه پیره زن 200 ساله
+ پرخاشگری حمله قلبی می‌آورد
+ مداد در سر یک زن ۵۹ ساله!!!!!!!!!
+ اعلام نتایج اولین آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای علمی کاربردی در اواسط مرداد ماه
+ پایان نامه تحصیلی رضا پهلوی
+ عشق را زندگی کردن...
+ پارسی را پاس بداریم
+

صفحات :