تبلیغات
welcome to my blog - مطالب مرداد 1385
 امكان تحصیل همزمان دانشجویان مجازی در دو رشته فراهم شد ... اخبار ,
گروه انفورماتیك: دانشجویان دانشگاه مجازی می توانند به طور همزمان در دو دانشگاه و دو رشته به تحصیل بپردازند.
غلامی، رئیس دانشگاه مجازی كشور با اعلام این خبر به ایسنا گفت: دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های دولتی، آزاد، غیرانتفاعی، جامع علمی كاربردی و پیام نور می  توانند به طور همزمان دانشجوی این دوره ها نیز باشند، البته این دسته از دانشجویان باید توجه داشته باشند كه معیارهای تحصیلی دانشگاه علم و صنعت ایران، از لحاظ صرف وقت برای تحصیل را برآورده سازند.
او همچنین با اشاره به امكان مهمان شدن دانشجویان در دانشگاه مجازی، گفت: دانشجویان دانشگاه های دولتی یا غیردولتی می توانند به صورت دانشجوی مهمان در واحد آموزش الكترونیكی دانشگاه علم و صنعت ایران درس بگذرانند، البته دانشجو باید موافقت دانشگاه مبدا را اخذ و كلیه هزینه های ثبت نام را پرداخت كند.
به گفته غلامی دانشگاه مجازی در ترم جاری نمی تواند به صورت تكدرس دانشجوی مهمان پذیرش كند.
نتایج اولیه پذیرفته شدگان دانشگاه مجازی ۱۵ آبان ماه جاری و از طریق سایت دانشگاه به آدرس www.elearning-iust.ir اعلام می شود.

نوشته شده توسط فائزه در سه شنبه 31 مرداد 1385 و ساعت 08:08 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 سایتی برای وبلاگ نویسان ... عمومی ,

                                             

وبگذر مجموعه کاملی از ابزارهای وب فارسی است که به صورت رایگان در اختیار سایتها و وبلاگهای فارسی قرار می گیرد. در این مجموعه ابزارهای مورد نیاز به راحتی و با افزودن یک کد html به سایت قابل دستیابی هستند.
برای استفاده از این مجموعه نیاز به دانش فنی خاصی نمی باشد و کاربران در هر سطحی به راحتی می توانند از ابزارهای مورد نظر استفاده کنند.


نوشته شده توسط محمد در جمعه 27 مرداد 1385 و ساعت 02:08 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 دوستت دارم !!! ... اشعار و جملات عاشقانه و پندآموز ,

                                         

در قصه‌ای قدیمی حكایت می‌كنند كه وقتی روزی روزگاری در سرزمینی دور، مردم گناهان بسیار كردند و مورد خشم خداوند قرار گرفتند، خداوند بر آن شد تا تنبیهی سخت بر آنها مقرر فرماید. تنبیهی سخت‌تر از آتش و سیل و زلزله و قحطی و بیماری، تنبیهی كه نسل‌ها را سوزنده‌تر از آتش بسوزاند، بی‌آن كه كسی ببیندش یا بر آن واقف شود. پس خداوند 2 كلمه «دوستت دارم» را از ذهن و قلب مردم پاك كرد. چنان كه از روز ازل آن كلمات را نه شنیده نه گفته و نه احساس كرده باشند. ابتدا همه چیز عادی و زندگی به روال همیشگی خود در گذر بود. اما بلا كم‌كم رخ نمود. زمانی كه مادری می‌خواست عشقی بی‌غش تقدیم فرزند كند، هنگامی كه 2 دلداده می‌خواستند كلام آخر را بگویند و خود را یكباره به دیگری واگذارند، آنگاه كه انسان‌ها، دو همسایه، دو برادر، دو دوست در سینه چیزی گرم و صادقانه احساس می‌كردند و می‌خواستند كه آن را نثار دیگری كنند، زبان‌ها بسته بود و چشم‌ها منتظر و آن كلامی كه پاسخگوی همه این نیازها بود، از دهان كسی بیرون نمی‌آمد و تشنگی‌ها سیراب نمی‌شد. و بعد...
كم‌كم سینه‌ها سرد شد، روابط گسست و ملال و بی‌تفاوتی جایگزین شد. دیگر كسی حرفی برای گفتن به دیگری نداشت. آدم‌ها در خود فسردند و در تنهایی بی‌وقفه از خود پرسیدند: چه شد كه ما به اینجا رسیدیم؟ كدام نعمت از میان ما رخت بربست؟ و اندوه امانشان را برید.
خداوند دلش بر این قوم، كه مفلوك‌تر از همه اقوام جهان شده بودند، سوخت و كلمات «دوستت دارم» را به ذهن و قلب آنها بازگرداند.
خدا را شكر كه ما هنوز می‌توانیم به یكدیگر بگوییم: «دوستت دارم»!


نوشته شده توسط محمد در پنجشنبه 26 مرداد 1385 و ساعت 02:08 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نامه‌ای به خدا ... اشعار و جملات عاشقانه و پندآموز ,

                                               

یک روز کارمند پستی که به نامه‌هایی که آدرس نامعلوم دارند، رسیدگی می‌کرد، متوجه نامه‌ای شد که روی پاکت آن با خطی لرزان نوشته شده بود؛ نامه‌ای به خدا.
با خودش فکر کرد بهتر است نامه را باز کرده و بخواند. در نامه اینطور نوشته شده بود:
خدای عزیزم بیوه زنی 83 ساله هستم که زندگی‌ام با حقوق ناچیز بازنشستگی می‌گذرد. دیروز یک نفر کیف مرا که صد دلار در آن بود، دزدید. این تمام پولی بود که تا پایان ماه باید خرج می‌کردم. یکشنبه هفته دیگر عید است و من دو نفر از دوستانم را برای شام دعوت کرده‌ام، اما بدون آن پول چیزی نمی‌توانم بخرم. هیچ‌کس را هم ندارم تا از او پول قرض بگیرم. تو ای خدای مهربان تنها امید من هستی، به من کمک کن.
کارمند اداره پست خیلی تحت‌تاثیر قرار گرفت و نامه را به سایر همکارانش نشان داد. نتیجه این شد که همه آنها جیب خود را جستجو کردند و هر کدام چند دلاری روی میز گذاشتند. در پایان 96 دلار جمع شد که آن‌را برای پیرزن فرستادند. همه کارمندان اداره پست از اینکه توانسته بودند کار خوبی انجام دهند، خوشحال بودند. عید به پایان رسید و چند روزی از این ماجرا گذشت تا اینکه نامه دیگری از آن پیرزن به اداره پست رسید که روی آن نوشته شده بود؛ نامه ای به خدا. همه کارمندان جمع شدند تا نامه را باز کرده و بخوانند. مضمون نامه چنین بود:
خدای عزیزم. چگونه می‌توانم از کاری که برایم انجام دادی تشکر کنم. با لطف تو توانستم شامی عالی برای دوستانم مهیا کرده و روز خوبی را با آن‌ها بگذرانم. من به آنها گفتم که چه هدیه خوبی برایم فرستادی، البته چهار دلار آن کم بود که مطمئنم کارمندان اداره پست آنرا برداشته‌اند.


نوشته شده توسط محمد در سه شنبه 24 مرداد 1385 و ساعت 12:08 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 پست الكترونیكى فارسى رایگان نوآور ... معرفی سایت ,

نوآور سرویس پست الکترونیکی رایگان بزبان فارسی در شبکه اینترنت است.
نوآور به شما امکان دسترسی به پست الکترونیکی از طریق شبکه جهانی اینترنت میدهد٬ به این صورت میتوانید به سادگی از هر نقطه از جهان پیغام های خود را مشاهده نمائید. برای قرائت تهیه ویا صدور پیغام کافی است به سایت نوآور در http://www.noavar.com رجوع و به سیستم وارد شوید.


نوشته شده توسط محمد در دوشنبه 23 مرداد 1385 و ساعت 09:08 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ اولین ها در ایران
+ تازه ها
+ بالاخره وقتش شد!!!!!!!!!
+ دفاعیه
+ شوخی با مغز
+ نتایج آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای دوره های علمی – کاربردی پودمانی 29 مرداد اعلام می شود
+ نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد
+ یه پیره زن 200 ساله
+ پرخاشگری حمله قلبی می‌آورد
+ مداد در سر یک زن ۵۹ ساله!!!!!!!!!
+ اعلام نتایج اولین آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای علمی کاربردی در اواسط مرداد ماه
+ پایان نامه تحصیلی رضا پهلوی
+ عشق را زندگی کردن...
+ پارسی را پاس بداریم
+

صفحات :
1 2 3 4