تبلیغات
welcome to my blog - مطالب مهر 1385
 Portable Maxthon Browser ... دانلود برنامه ,

دانلود مرورگر نه چندان معروف ولی بسیار دوست داشتنی Maxthon نسخه Portable .

دانلود با حجم ۱.۱۹ مگابایت

پسورد : www.jiiiiigar.mihanblog.com


نوشته شده توسط محمد در یکشنبه 30 مهر 1385 و ساعت 06:10 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 خواندنی!!! ... کامپیوتر ,

شركت وری چیپ در صدد است تا چیپ تولیدی خود را برای موارد امنیتی به بازار عرضه كند این چیپ RFID كه در زیر پوست قرار میگیرد حاوی اطلاعات شخصی كارمندان بوده ومانند كارت شناسایی عمل می كند امكانات این چیپ به كارمندان تنها اجازه می دهد درب اتاق های مجاز را باز كنند ورفت وامد هایشان كنترل می شود.

                            

این صفحه كلید قابلیت برنامه ریزی دارد كه با فشار هر دكمه برنامه خاصی اجرا شود  ایكون موجود در هر برنامه روی صفحه كلید به صورت رنگی  مشخص است

               

شركت ادیداس به تازگی محصول جدیدی با نام كفش هوشمند به بازار عرضه كرده است این كفش با استفاده از سنسور های موجود در كف وبدنه كفش میزان نرمی واستاندارد پای صاحب خود را محاصبه كرده واطلاعات خود را برای یك ریز پردازنده كه در درون كفش جاسازی شده می فرستد پردازنده نیز با دستوراتی به موتور های كوچكی كه در اطراف كفش تعبیه شده است در اطراف كفش باعث كشیده شدن كابل های دو طرف كفش می شود وبه این ترتیب نرمی وسفتی كفش تنظیم می شود

                      

رایانه ای كه مشاهده می كنید جدید ترین محصول شرك پاناسونیك است كه let's noteنام دارد كه مهمترین خصوصیت ان مجهز بودن به یك صفحه كلید ضد اب است البته سایر اجزا نیز دربرابر رطوبت مقاومند طول عمر این باطری حدود 9 ساعت است

                        

Mobiblu كوچكترین پخش كننده mp3 player در جهان است كه به شكل مكعب بوده و 18 گرم وزن دارد ابعاد mobiblu به اندازه یك بند انگشت است واز كیفیت خوبی برخوردار است ودر نوع خود منحصر به فرد است.

                            

همه مطالب برگرفته از سایت http://www.p30time.com


نوشته شده توسط محمد در چهارشنبه 26 مهر 1385 و ساعت 06:10 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 روشهای زنده نگه داشتن اشتیاق و علاقه در روابط ... اشعار و جملات عاشقانه و پندآموز ,

              

همه ما می دانیم که زنده نگه داشتن اشتیاق، علاقه، و جاذبه جنسی از ضروریات هر رابطه بلند مدتی به شمار می رود و همچنین واقف به این مسئله هم هستیم که توانایی انجام چنین کاری آنقدرها هم که فکرش را می توان کرد، آسان نیست. هر رابطه ای خوبی ها و بدی های مخصوص به خود را دارد، اما تکنیک هایی وجود دارد که با تکیه بر آنها به راحتی می توانید شعله های عشق و علاقه را همواره در میان خود زنده نگه دارید. در این قسمت ما شما را با 10 نمونه از این تکنیک ها آشنا می کنیم.

1- وفادار و مهربان باشید

الان که این مطالب را می نویسم در یک پارك تفریحی هستم. بعضی از افراد واقعاً نظر انسان را به خود جلب می کنند. به عنوان مثال کسانی را مشاهده می کنی که دست در دست همسران خود در حال قدم زدن هستند، اما ناگهان روی خود را بر میگردانند و به یک غریبه لبخند می زنند. ما باید با دوستان و خانواده خود مهربان باشیم و هیچ گاه کاری انجام ندهیم که موجبات پریشانی و ناراحتی آنها را فراهم آوریم. یک لبخند، و یا یک چشمک به یک شخص غریبه می تواند به راحتی عشق و علاقه موجود را از میان بردارد.

2- به او توجه کنید

اهمیت دادن به جزئیات زندگی از ارزش بسیار بالایی برخوردار می باشد. به عنوان مثال: اگر چیزی میل می کنید، سعی کنید که حتماً خودتان زباله آنرا درون سطل بیندازید. با یکدیگر در کارهای روزمره خانه کمک و همیاری داشته باشید. چنین مواردی اعتبار عشق شما را افزایش می دهند.

3- خیرخواه و بخشنده باشید

سورپرایز های کوچک می توانند تفاوت های بزرگی در زندگی ایجاد کنند. تاثیر آنها واقعاً شگفت انگیز است. به عنوان مثال می توانید لباس های خود را قبل از صرف شام عوض کنید، از ظروف چینی لوکس استفاده کنید، و یا گل هایی را از باغچه چیده و درون گلدان قرار دهید. تمام موارد ذکر شده به زندگی شما طعم و روح تازه ای هدیه می کنند.

4- صبور باشید

همه ما به هر حال روزهای بدی را در زندگی خود تجربه می کنیم. زمانی که احساس می کنید همسرتان در یک چنین شرایطی قرار گرفته است باید از هوش و ذکاوت خود بهره بگیرید! برای کمک کردن به او می توانید بچه ها را به مدت یک ساعت به پارک ببرید و برایش غذای مورد علاقه اش را سفارش دهید. کاری کنید تا خود به خود فضایی برای استراحت و آرامش او فراهم گردد؛ این جزء حقیقت زندگی است. با رضایت خاطر تمام و کمال به انجام چنین اموری اقدام کنید.

5- صادق باشید

با صداقت کامل به بیان احساسات خود بپردازید و این کار را با رعایت کامل احترام انجام دهید. ناامیدی ها و شکست هایتان را با او در میان بگذارید؛ البته توجه داشته باشید که در عین حال باید امیدها و آرزوهایتان را نیز با یکدیگر تقسیم کنید. اگر بخواهید چیزهایی را از یکدیگر پنهان کرده و به رازداری بپردازید، مطمئن باشید که دیری نخواهد گذشت که عشق و علاقه میان شما دو نفر از بین می رود.

6- شوخ طبع و سرگرم کننده باشید

زندگی در عصر تکنولوژی، بدون وجود استرس و تنش، امکان پذیر نیست؛ اما به هر حال باید سعی کنید هر طور که شده روح شوخ طبعی و بذله گویی را در زندگی خود زنده نگه دارید. برای هم جوک های بامزه تعریف کنید، یکدیگر را غلغلک بدهید و یا هرزگاهی به تماشای فیلم های کمدی بنشینید. زن و مردی که بتوانند با هم به یک موضوع خاص بخندند، معمولاً توانایی انجام کارهای سرگرم کننده دیگر را نیز پیدا می کنند.

7- انعطاف پذیر باشید

همه افراد در طول زندگی مشترک خود، دستخوش تغییرات فراوانی قرار می گیرند. خوشبختانه رابطه آنها نیز با این تغییرات دگرگون شده و به رشد و تعالی نزدیک تر میشود. به عنوان مثال این امکان وجود دارد که یکی از شما شغل خود را تغییر دهد و دیگری هم مذهب خودش را؛ یکی دچار بیماری می شود و دیگری مرتکب خطایی بزرگ؛ رابطه شما باید انعطاف بالایی داشته باشد در غیر اینصورت از شدت تندبادهای گاه و بیگاه خم شده و در برخی موارد در معرض خرد شدن و منقطع گشتن، قرار میگیرد.

8-  سخاوتمند باشید

من یکی از بهترین موارد را برای قسمت پایانی نگه داشتم. پس از تحقیقاتی که بر روی هزاران زوج مختلف به وجود آمد، پژوهشگران به این نتیجه رسیدند که تکنیک "هدیه دادن" غوغا به پا می کند. با تهیه گل، شکلات، کارت تبریک و سایر هدایای دیگر میتوانید همسر خود را بیش از پیش خوشحال کنید. سعی کنید این کار را به طور مکرر انجام دهید و برای انجام آن دنبال دلیل خاصی نباشید. هدف شما از این کار این است که می خواهید عشق و علاقه خود را با هدیه ای هر چند کوچک و ناقابل به طرف مقابل اثبات کنید.

9- در دسترس باشید

برای یکدیگر وقت بگذارید. وقتی را برای قدم زدن و صحبت کردن با یکدیگر کنار بگذارید. می توانید با هم، دوری در اطراف شهر بزنید، شام را در بیرون از منزل میل کنید، و یا به سینما بروید. در بررسی های اخیر، زوج های موفق،  گذراندن وقت در کنار یکدیگر را به عنوان یکی از فاکتورهای مهم موفقیت رابطه خود عنوان کردند.

10- برخورد فیزیکی فراموش نشود

منظور ما بیش از تماس جنسی، تماس حسی است. بوی عطر، شمع، گل و راه رفتن در ساحل دریا هر کسی را به وجد می آورد. یکدیگر را نوازش کنید، دست در دست هم بدهید و رویاهای رمانتیک زندگی خود را به واقعیت نزدیک کنید.

لباس هایتان را بپوشید و همین حالا با همسر خود قرار ملاقات بگذارید و عشق و علاقه خود را نسبت به او ابراز کنید. مطمئناً همه شما توانایی انجام چنین کاری را دارید.

یادم می آید یکی از دوستانم می گفت: "زندگی یعنی زمانیکه شما در حال برنامه ریزی برای انجام کاری هستید، اتفاق دیگری می افتد و شما دقیقاً کاری را انجام میدهید که اصلا انتظارش را نداشتید!" عشق در زندگی حقیقی معنا پیدا می کند و چیزی نیست که مربوط به خواب و خیال و رویا باشد. عشق شما ماهیت حقیقی دارد و لزوماً نباید سوار بر اسب سفید از ابرها پایین بیاید! عشق و علاقه با صرف وقت و انرژی به وجود می آید. به موارد بالا بیشتر دقت کنید؛ روز خوبی داشته باشید!

برگرفته از این سایت


نوشته شده توسط محمد در سه شنبه 25 مهر 1385 و ساعت 05:10 ق.ظ
ویرایش شده در سه شنبه 25 مهر 1385 ساعت 05:10 ق.ظ
 بدون شرح !!! ... عمومی ,


نوشته شده توسط محمد در یکشنبه 23 مهر 1385 و ساعت 04:10 ق.ظ
ویرایش شده در یکشنبه 23 مهر 1385 ساعت 04:10 ق.ظ
 #شركت توسعه راه حل پنهان سازی و امنیت# ... معرفی سایت ,


نوشته شده توسط محمد در دوشنبه 17 مهر 1385 و ساعت 04:10 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ اولین ها در ایران
+ تازه ها
+ بالاخره وقتش شد!!!!!!!!!
+ دفاعیه
+ شوخی با مغز
+ نتایج آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای دوره های علمی – کاربردی پودمانی 29 مرداد اعلام می شود
+ نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد
+ یه پیره زن 200 ساله
+ پرخاشگری حمله قلبی می‌آورد
+ مداد در سر یک زن ۵۹ ساله!!!!!!!!!
+ اعلام نتایج اولین آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای علمی کاربردی در اواسط مرداد ماه
+ پایان نامه تحصیلی رضا پهلوی
+ عشق را زندگی کردن...
+ پارسی را پاس بداریم
+

صفحات :
1 2 3