نرم افزار مدیریت Botnet ها منتشر شد! ... کامپیوتر ,

نرم افزار مدیریت Botnet ها منتشر شد!

منبع :Techworld
یك نرم افزار جدید و غیر معمولی جهت كنترل و دیده بانی شبكه های Bot توسط شركت امنیتی پاندا كشف و افشاء شد.
این نرم افزار كه به نام Zunker می باشد شبیه یك نرم افزار مدیریت كامپیوتر های رومیزی می باشد كه تا به حال شبیه آن منتشر نشده است.این شركت اذعان داشت كه این نرم افزار قادر است یك رابط كاربری بسیار ساده ای در اختیار كاربران قرار دهد و از این طریق مدیریت شبكه های Bot را افزایش می دهد. این نرم افزار امكان اعمال دستورات روی زامبی ها و یا كنترل بیشتر آنها را فراهم می سازد.
شبیه اغلب نرم افزارهای مدیریت كامپیوتر های رومیزی Zunker نیز با همان امكانات عمل می كند و تنها تفاوت آن است كه این برنامه غیر قانونی می باشد.
بنابر گفته شركت امنیتی پاندا، Zunker گنجایش كنترل بیش از ده ها هزار كامپیوتر زامبی را دارد كه در 54 كشور جهان وسعت داشته باشند.
به گفته Luis Corron ، این نرم افزار با ظرافت خاصی ساخته شده است و روش های مدیریتی شبكه های Bot را بسیار آسان تر كرده است. این نرم افزار می تواند زامبی ها را بر اساس كشورهای مربوطه دسته بندی كند و آمار سیستم های روشن و در دسترس و میزان ارسال هرزنامه توسط آنها را كنترل كند.

Zunker همچنین آمارهای مورد نیاز را در اختیار كاربران خود قرار می دهد. این آمار ها نشان دهنده سیستم های روشن و ایجاد دستوراتی مبنی بر نگهداری هر چه بیشتر این زامبی ها می باشد.
Corron ادامه می دهد: « پدیده Zunker ، برنامه هایی را جهت كنترل و مدیریت شبكه های Bot در یك رابط كاربری ساده و آسان در اختیار یك مهاجم قرار می دهد.»
لازم به ذكر است كه امروزه مهاجمین به دلیل درآمد حاصل از ارسال هرزنامه ها توسط شبكه های Bot ، به این نوع حمله توجه خاصی پیدا كرده اند.


نوشته شده توسط فائزه در سه شنبه 25 اردیبهشت 1386 و ساعت 07:05 ق.ظ
ویرایش شده در چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386 ساعت 09:05 ق.ظ
 چند نكته در مورد ایرانیان ... عمومی ,
*هیچ میدونستین اولین مردمانی که حیوانات خانگی رو تربیت کردن و از اونا استفاده کردن ایرانیان بودن!
* اولین مردمانی که آتش را در جهان کشف کردن ایرانیان بودن!
* اولین مردمانی که کشاورزی را جهت کاشت و برداشت کشف کردن ایرانیان بودن!
*اولین مردمانی که نخ را کشف کردن و موفق به ریسیدن آن شدن ایرانیان بودن!
* اولین مردمانی که عطر را برای خوشبو شدن بدن ساختند ایرانیان بودن!
* اولین مردمانی که کشتی یا زورق را ساختند ایرانیان بودند به فرمان یکی از پادشاهان زن ایرانی!
* اولین ارتش سواره نظام توسط سام ایرانی اختراع شد با ۱۱۵ سرباز!
* اولین مردمانی که حروف الفبا را در ۷۰۰۰ سال پیش ساختند ایرانیان بودن!
* اولین مردمانی که شیشه و زغال سنگ را کشف کردند ایرانیان بودن!
* اولین مردمانی که به کرویت زمین پی بردن ایرانیان بودن!
* اولین مردمانی که قاره ی امریکا را کشف کردن ایرانیان بودن!

نوشته شده توسط فائزه در دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 و ساعت 08:05 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مغز دوم در كیف شماست! ... کامپیوتر ,

مغز دوم در كیف شماست!

 

آنها در كمال وفاداری پا به پای شما همه جا می‌آیند،از مترو یا اتوبوس گرفته تا محل كار آماده  خدمتگزاری هستند. شما نیازی به خرید وسایل جانبی مثل موس و كیبورد و مانیتور ندارید.

این رایانه‌های كوچك و كم‌توقع، همه وسایل جانبی را در خودشان دارند. بله لپ‌تاپ‌ها را می‌گوییم كه این روزها با اسم Notbook یا رایانه كیفی هم شناخته می‌شوند و ابعادشان به طور معمول حول و حوش 10 تا 17 اینچ است.

اما لپ‌تاپ خریدن هم راه و روشی دارد. هر رایانه كوچكی، همانی نیست كه ما دنبالش می‌گردیم، لپ‌تاپ‌ها با انواع وزن‌ها و قیمت‌ها آن‌قدر متنوعند كه آدم باید برای خریدشان یك راهنمای درست و حسابی داشته باشد.

معمولا آنچه یك لپ‌تاپ را از لپ‌تاپ دیگر متمایز می‌كند وزن و اندازه، سرعت پردازنده، مقدار حافظه، ظرفیت دیسك سخت، نوع درایو نوری، كارت گرافیك، میزان نگه داشتن شارژ باتری، خدمات جانبی و سیستم عامل است.


نوشته شده توسط فائزه در شنبه 22 اردیبهشت 1386 و ساعت 07:05 ق.ظ
ویرایش شده در چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386 ساعت 09:05 ق.ظ
 لینوکس تازه به همراه مجازی‌سازی ... کامپیوتر ,

 لینوکس تازه به همراه مجازی‌سازی

دومین انتشار کد هسته لینوکس در سال 2007 در دسترس همگان قرار گرفت.

این هسته تازه که با نام لینوکس نسخه 2.6.21 شناخته می‌شود، دارای مجموعه قابلیت‌ها و ویژگی‌های نو همچون مجازی‌سازی از راه یک واسط شبه مجازی به نام Paravirt-ops و سیستم‌های بلادرنگ (Real-Time) است.

شرکت‌های VMware، Xen Source، IBM و ردهت نخستین شرکت‌هایی بودند که برای توسعه مجازی‌سازی از راه واسط Paravirt-ops و آسان‌سازی آن برای همه شرکت‌های مجازی‌سازی برای کار با لینوکس، كوشیدند. از دیگر برتری‌های این نسخه تازه، افزودن واسط ماشین مجازی (VMI) شرکت VMware به این هسته است.

جک لو یکی از مدیران VMware در این باره گفته است: « این مورد قطعا ً مرحله‌ای بسیار بزرگ برای ما است. ما آشكارا دنبال همکاری با انجمن‌های لینوکس هستیم. ما از آغاز با لینوکس بوده‌ایم و این برای لینوکس مفید بوده است و اکنون نیز از دیدن محصول خود در درون هسته لینوکس بسیار خوشحال هستیم.»
یکی از مدیران شرکت Xen که در زمینه مجازی سازی فعالیت می‌کند، اذعان کرده است که انتظار دارد نرم‌افزار کد- باز مجازی‌ساز این شرکت نیز در نسخه بعدی هسته لینوکس یعنی 2.6.22 گنجانده شود.


نوشته شده توسط فائزه در شنبه 22 اردیبهشت 1386 و ساعت 07:05 ق.ظ
ویرایش شده در چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386 ساعت 09:05 ق.ظ
 تبدیل فیلم به فرمت دلخواه شما! ... کامپیوتر ,

استاد تبدیل
نرم افزار پیشنهادی، Convert Master Video است و همان طور که از نام آن مشخص است، استاد تبدیل فایل‌های ویدئویی به یکدیگر است. این نرم افزار می تواند عملیات تبدیل و جداسازی فایل‌های مختلف تصویری از جمله

MVB,RM,WMW,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VCD,DVD,SVCD,AVI,MPEG به یکدیگر را انجام دهد.

رایت روی دی وی دی
قابلیت رایت تمامی فرمت‌های بالا، روی دی وی دی برای مشاهده در DVD Playerهای خانگی نیز در این نرم افزار قرار دارد. همچنین در این بخش، منوهایی کمکی تعبیه شده است که با استفاده از آن‌ها به راحتی می توانید چندین فایل را در یک دی وی دی با سرعت بالا جمع آوری نمایید.

ضبط دیجیتال
از دیگر قابلیت‌های موجود در این نرم افزار، امکان دریافت فیلم از منابع خارجی مختلف از جمله دوربین‌های آنالوگ و دی وی، وب کم، تلویزیون و ویدئو است.
استخراج صوت
فرض کنید یک کلیپ تصویری در اختیار دارید و می خواهید از آن در ضبط صوت ماشین استفاده کنید. در چنین حالتی، تنها راه استفاده از آن، تبدیل فایل تصویری به فرمت صوتی قابل پخش در ضبط صوت ماشین است.

برای انجام چنین کاری نیز می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید. استخراج صوت از فیلم و ذخیره آن در فرمت‌های MP3,AC3,RA,M4A,OGG,AAC,MP2 از دیگر قابلیت‌های منحصر به فرد این نرم افزار قدرتمند است.

تبدیل فرمت
روش کار با این نرم افزار بسیار راحت است. پس از نصب و اجرای آن از در محیط اصلی نرم افزار، آیکون‌های مختلفی را مشاهده خواهید کرد. برای انتخاب فایل مورد نظر در این بخش، باید روی گزینه Browse در کنار بخش Input file name کلیک کنید.

سپس فرمت خروجی مورد نظر خود را از آیکون‌های لیست شده در بخش بالایی نرم افزار انتخاب کنید و محل ذخیره فایل بعد ازعملیات تبدیل را نیز با کلیک روی گزینه Browse در کنار بخش Output Directory مشخص کنید. در نهایت، با انتخاب جزییات مربوط به فرمت مورد نظر از بخش Profile، برای آغاز عملیات تبدیل، روی گزینه Convert کلیک نمایید. می‌توانید با کمک همین نرم افزار بر روی گزینه DVD Bum کلیک کنید. سپس با استفاده از پنجره جدید که به نمایش در می آید. دی وی دی مورد نظرتان را رایت کنید.

این نرم افزار، از سایت www.mcfunsoft.com قابل دانلود است .


نوشته شده توسط فائزه در دوشنبه 17 اردیبهشت 1386 و ساعت 07:05 ق.ظ
ویرایش شده در چهارشنبه 26 اردیبهشت 1386 ساعت 08:05 ق.ظ
 نوشته های پیشین
+ اولین ها در ایران
+ تازه ها
+ بالاخره وقتش شد!!!!!!!!!
+ دفاعیه
+ شوخی با مغز
+ نتایج آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای دوره های علمی – کاربردی پودمانی 29 مرداد اعلام می شود
+ نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد
+ یه پیره زن 200 ساله
+ پرخاشگری حمله قلبی می‌آورد
+ مداد در سر یک زن ۵۹ ساله!!!!!!!!!
+ اعلام نتایج اولین آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای علمی کاربردی در اواسط مرداد ماه
+ پایان نامه تحصیلی رضا پهلوی
+ عشق را زندگی کردن...
+ پارسی را پاس بداریم
+

صفحات :
1 2
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic